Daphne van der Voort, coördinator bovenbouw, in de spotlights

  • De club

Afgelopen januari kwam Daphne van der Voort, in de rubriek ‘Vrijwilligers Vrijdag’ al eens aan het woord over haar taken als coördinator bovenbouw en teamleider binnen onze club.

In die rol is Daphne ondertussen uitgegroeid tot iets wat ze vroeger onmogelijk had gevonden: voetbalvernieuwer, onder andere door haar deelname aan de Coaching Girls-module van de KNVB.
Ook de voetbalbond was daar zeer enthousiast over en publiceerde daar gisteren een artikel over, samen met diverse andere mensen die het verschil maken.

Dat vrijwilligers zoals Daphne het cement tussen de stenen zijn bij onze club is daarom ook overduidelijk.
Klik hier om haar verhaal te lezen op de KNVB website, en hier om de om Vrijwilligers Vrijdag nog eens te bekijken.

Fotografie: KNVB website

Ander nieuws

Nog ruim plaats voor deelnemers aan de voetbalquiz

De club | 17 april 2026
Lees meer

RAD VAN AVONTUUR NA DE WEDSTRIJD G.V.V.V. TEGEN IJSSELMEERVOGELS

De club | 15 april 2026
Lees meer

Tijdelijke sluiting sportpark G.V.V.V. in verband met Koningsspelen

De club | 11 april 2026
Lees meer