Jeugdspelers maken eerste speelminuten in oefenduel hoofdmacht

  • Opleiding

Jeugdspelers Nick van den Heuvel en Aïmane Ouamar hebben dinsdagavond hun eerste minuten gemaakt in het eerste elftal van G.V.V.V. Het tweetal uit de O23 kwam in het oefenduel tegen Scherpenzeel twintig minuten voor tijd in het veld.

De vriendschappelijke wedstrijd tegen Scherpenzeel is er een voor Nick van den Heuvel en Aïmane Ouamar die zij niet snel vergeten. De linksback en middenvelder maakten dinsdagavond hun eerste speelminuten in het vlaggenschip van de vereniging. In minuut 70 van de wedstrijd waren de twee spelers klaargestoomd om binnen de lijnen te komen.

Terwijl Nick van den Heuvel inviel voor Tariq Dilrosun, kwam Aïmane Ouamar voor Danny de Leeuw het veld in. Voor beide spelers is dit pas het begin van de bekroning op de ontwikkeling die zij momenteel in de O23 doormaken. We blijven hen de komende tijd volgen.

Fotografie: © Stefan Koops

Ander nieuws

Vijftal sponsoren steekt JO13-1 volledig in nieuwe trainingspakken

Opleiding | 09 februari 2026
Lees meer

Jonger Oranje brengt leukste Talentendag van Nederland naar G.V.V.V.

Opleiding | 09 februari 2026
Lees meer

Mitch van Omme is pupil van de week bij duel tegen Koninklijke HFC

Opleiding | 05 februari 2026
Lees meer