G.V.V.V. Vrouwen 1 beleefde afgelopen vrijdagavond een gezellige en sportieve avond bij 11teamsports. De speelsters mochten daar met een waardebon van €150,- hun nieuwe voetbalschoenen uitzoeken, zodat zij goed voorbereid aan het nieuwe seizoen kunnen beginnen.
Iedere speelster kreeg een waardebon van maar liefst €150,-, te besteden aan een nieuw paar voetbalschoenen. Dat betekende volop passen, vergelijken en natuurlijk de perfecte schoenen uitzoeken. Met veel enthousiasme maakten de speelsters hun keuze.

De avond zorgde niet alleen voor nieuwe voetbalschoenen, maar ook voor een gezellige teambijeenkomst. Met hun nieuwe schoenen zijn de dames van G.V.V..V. Vrouwen 1 weer een stap beter voorbereid op het komende seizoen.

