Al onze jeugdteams trainen meerdere keren per week. Wij laten al onze elftallen graag zoveel mogelijk trainen, waardoor de veldbezetting doordeweeks vol is. Extra trainen is daardoor niet mogelijk.
Wil jij een keer meetrainen om te kijken of je bij ons wilt komen voetballen? Laat het weten aan onze jeugdopleiding!
O23-1
Dinsdag (20:00 – 21:30) | Veld 2A/B
Donderdag (20:00 – 21:30) | Veld 2A/B
O23-2
Dinsdag (20:00 – 21:30) | Veld 2C/D
Donderdag (20:00 – 21:30) | Strook
JO18-1
Dinsdag (18:30 – 20:00) | Veld 2A/B
Donderdag (18:30 – 20:00) | Veld 2A/B
JO18-2
Maandag (20:00 – 21:30) | Veld 3C/D
Woensdag (20:00 – 21:30) | Veld 3C/D
JO17-1
Maandag (20:00 – 21:30) | Veld 3A/B
Woensdag (20:00 – 21:30) | Veld 3A/B
MO17-1
Dinsdag (20:00 – 21:30) | Veld 3A/B
Donderdag (20:00 – 21:30) | Veld 3A/B
JO16-1
Dinsdag (18:30 – 20:00) | Veld 2C/D
Donderdag (18:30 – 20:00) | Veld 2C/D
JO15-1
Dinsdag (18:00 – 19:30) | Veld 1A/B
Donderdag (18:00 – 19:30) | Veld 1A/B
JO15-2
Dinsdag (18:00 – 19:30) | Veld 1C/D
Donderdag (18:00 – 19:30) | Veld 1C/D
MO15-1
Maandag (20:00 – 21:30) | Strook
Woensdag (20:00 – 21:30) | Strook
MO15-2
Maandag (20:00 – 21:30) | Strook
Woensdag (20:00 – 21:30) | Strook
JO14-1
Maandag (18:00 – 19:30) | Veld 1A/B
Woensdag (18:00 – 19:30) | Veld 1 A/B
JO14-2
Maandag (18:30 – 20:00) | Veld 3C/D
Woensdag (18:30 – 20:00) | Veld 3A/B
JO13-1
Maandag (18:00 – 19:30) | Veld 1C/D
Woensdag (18:00 – 19:30) | Veld 1C/D
JO13-2
Dinsdag (18:30 – 20:00) | Strook
Donderdag (18:30 – 20:00) | Strook
JO13-3
Dinsdag (18:30 – 20:00) | Strook
Donderdag (18:30 – 20:00) | Strook
MO13-1
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 2C/D
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 2C/D
JO12-1
Maandag (18:45 – 19:45) | Strook
Woensdag (18:45 – 19:45) | Strook
JO12-2
Dinsdag (18:45 – 19:45) | Veld 3C/D
Donderdag (18:30 – 19:45) | Veld 3C/D
JO12-3
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 3D
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 3D
JO11-1
Maandag (18:30 – 19:30) | Veld 3A
Woensdag (18:30 – 19:30) | Veld 3A
JO11-2
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 2D
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 2D
JO11-3
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 2A
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 2A
JO11-4
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 2B
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 2B
MO11-1
Dinsdag (18:45 – 19:45) | Veld 3A/B
Donderdag (18:45 – 19:45) | Veld 3A/B
JO10-1
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 2C
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 2C
JO10-2
Maandag (17:30 – 18:30) | Strook
Woensdag (17:30 – 18:30) | Strook
JO10-3
Maandag (17:30 – 18:30) | Strook
Woensdag (17:30 – 18:30) | Strook
JO9-1
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 3A
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 3A
JO9-2
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
JO9-3
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 3A
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 3A
JO9-4
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 3D
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 3D
JO8-1
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 3C
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 3C
JO8-2
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
JO8-3
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Veld 3C
Donderdag (17:30 – 18:30) | Veld 3C
JO8-4
Maandag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
Woensdag (17:30 – 18:30) | Veld 3B
JO8-5
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Strook
Donderdag (17:30 – 18:30) | Strook
Jong Blauw
Dinsdag (17:30 – 18:30) | Strook
Donderdag (17:30 – 18:30) | Strook
Keepersschool
Onderbouw: maandag (18:45 – 19:45) | Veld 2
Bovenbouw: maandag (20:00 – 21:00) | Veld 2